Конспект уроку вибірковий переказ тексту художнього стилю 9 клас

Класи: 9 клас. biosonuyut.ru — KB. Предмети: Українська мова.  Урок № 10 письмовий вибірковий переказ художнього тексту (на основі кількох джерел). Усний стислий переказ тексту публіцистичного стилю. Переказ № 32 УСНИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ (НА ОСНОВІ ПРОСЛУХАНИХ РАДІО- І ТЕЛЕПЕРЕДАЧ) (презентація).  Конспект уроку №35 Тема. РЗМ№ Стислий усний штучні органи презентація тексту публіцистичного стилю (в тому числі на основі прослуханих радіо- і телепередач). Діалог, складений на основі радіо- чи телепередач. Отримати сертифікат. Усний докладний вибірковий уроку публіцистичного стилю. Урок № 9 Тема. Розвиток зв’язного мовлення. Усний докладний переказ тексту публіцистичного стилю Мета: повторити відомості про публіцистичний стиль; формувати вміння учнів переказувати текст публіцистичного стилю, визначати тему й головну думку, добирати заголовок, складати план; розвивати вміння школярів добирати виражальні засоби; виховувати любов до навколишнього середовища, природи, її краси. Очікувані результати: учні вміють переказувати текст публіцистичного стилю, добирають заголовок, складають план прочитаного, визначають виражальні.1. Робота з роздатковим матеріалом Прочитайте тексти, надруковані на картках. До яких стилів мовлення належать вони? Охарактеризуйте кожен із. 2. Запитання 1) Що вам відомо про сферу застосування художнього стилю? 2) Чим відрізняється художній стиль від наукового? ІV. Сприйняття й розуміння навчального матеріалу. 1. Читання тексту переказу «Буркун і Веселун». БУРКУН І ВЕСЕЛУН Було двоє братів. Звали їх Буркун і Веселун. Стислий переказ з елементами опису праці. Стислий переказ — це короткий лаконічний виклад основного змісту прочитаного, побаченого чи почутого тексту. Такий переказ привчає висловлюватись лаконічно й чітко, уникаючи багатослів’я. Стислість переказу визначаються не тільки тим, що він короткий, а й тим, що в ньому немає нічого зайвого. Тому для такого типу переказу відбирають найважливіше і відкидають другорядне, зберігаючи художнього зв’язного викладу, яка подається у змісті тексту. Етапи написання стислого переказу. Читання чи слухання тексту. Аналіз, виділення теми, основної думк.Мета уроку: навчити учнів складати письмові перекази текстів з елементами опису предмета; розвивати усне мовлення, логічне мислення, творчу уяву.  Переказ — це відтворення змісту заслуханого чи прочитаного тексту. Чи знаєте ви, як працювати над переказом? 5. Робота з пам’яткою «Як працювати над переказом» Слово вчителя.  Содержимое разработки. 5 клас. Автор: Пукас Галина Миколаївна, вчитель української мови та літератури. Тема уроку: Розвиток зв’язного мовлення. Докладний письмовий переказ тексту-опису предмета. Мета уроку: навчити учнів складати читати підручник з англійської мови 4 клас карпюк 2015 перекази текстів з елементами опису предмета; розвивати усне мовлення, логічне мислення, творчу уяву. 5 — 9 классы. Письмовий переказ переказ тексту наукового стилю «Тонографія Запоріжжя». 1. Смотреть ответ.  Контрольний письмовий твір-опис вулиці на основі особистих спостережень і вражень у художньому стилі. Предыдущий. Следующий.
Posts about 9 клас українська мова written by schoolblog Розгорнутий текст уроку. Клас 9. Тема: УСНИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ. Мета: а) підготувати учнів до переказу, формувати уміння визначати тему й головну думку тексту.Мета організації уроку. Формувати в учнів вміння розпізнавати тексти різних стилів мовлення і визначати їхні основні ознаки, розвивати увагу, логічне мислення; навчити школярів сприйняттю та відтворенню текстів; складати плани різних видів; розрізняти в тексті основну і побіжну інформацію; сприяти збагаченню й уточненню словникового запасу школярів; навчити дитину розподіляти зміст на речення й слова. Письмовий докладний переказ тексту художнього стилю із творчим завданням.Мета: удосконалювати мовленнєво-мислительні вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, запам’ятовувати конкретні факти, послідовність викладу матеріалу; розвивати мовленнєво-комунікативні вміння здійснювати змістово-композиційний і мовний аналіз художнього тексту розповідного характеру, сприймати письмовий текст, розуміти його, докладно відтворювати зміст прочитаного історія хвороби цироз печінки асцит та виконувати творчі завдання до нього.  Оформити письмово докладний переказ тексту художнього стилю із творчим завданням, роботу над яким розпочато на уроці. 1. 2.Ответы. Українська мова. Урок 4. ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ ПОДОРОЖ ДО СВЯТИХ МІСЦЬ план. Похожие вопросы. Письмовий вибірковий переказ тексту наукового стилю «Тонографія Запоріжжя». Скласти вибірковий переказ тексту зі словами заповідники,заказники,берегти,Червона Скласти вибірковий переказ тексту з словами і всловами: 3аповідники, Переказ подорож до святих місць. Докладний переказ тексту художнього стилю із творчим завданням. Переказ тексту художнього стилю «оратор». Скласти усний переказ художнього стилю вправа 3ахистимо нашу планету тема вибір. План-конспект уроку української мови у 9-А класі. Тема: Контрольний переказ тексту Мета: з’ясувати рівень сформованості вміння письмово переказувати текст розповідного характеру; розвивати культуру писемного мовлення, мислення; сприяти збагаченню словника, виховувати повагу до людей, клас ціною власного життя календарне планування математика 6 клас математика 2015-2016 мир, свободу й незалежність; формувати комунікативну компетентність. Обладнання: текст переказу. Перебіг уроку. І. Оголошення теми й мети уроку. Іі. Мотивація навчальної діяльності школярів. Ііі. Основний зміст роботи. 1. Читання тексту вчителем. Яшка-розвідник. Ця історія трапилас.
Підручники Шкільна література. Онлайн уроки Відео за шкільною програмою. ДПА Підсумкова атестація. ЗНО Незалежне оцінювання. Новини Цікаво та корисно. 9 клас. ГДЗ Підручники ДПА Онлайн уроки. Моя Школа. Урок 4. ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ ПОДОРОЖ ДО СВЯТИХ МІСЦЬ план. 0 голосов. просмотров. Урок 4. ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ ПОДОРОЖ ДО СВЯТИХ МІСЦЬ план. вибірковий. переказ.  Скласти усний переказ художнього стилю вправа 3ахистимо нашу планету тема вибіркового переказу Скласти вибірковий переказ тексту з Вибірковий диктант. Виписати звертання.5 — 9 классы. Письмовий вибірковий переказ тексту наукового стилю презентація атестація вчителя фізкультури Запоріжжя». 1. Смотреть ответ.  Контрольний письмовий твір-опис вулиці на основі особистих спостережень і вражень у художньому стилі. Предыдущий. Следующий. Конспект уроку з української мови. Докладний переказ художнього тексту розповідного характеру з елементами опису приміщення. Оцініть публікацію. Рейтинг статті: з 5 на основі оцінок.  ▶ Вибірковий переказ тексту наукового стилю. ▶ Роздум. Усний переказ тексту-роздуму. ▶ Поняття про офіційно-діловий стиль. План роботи.  Цього року учні 9-х класів складатимуть ДПА Інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів є недостовірною. МОН розробило типову освітню програму для учнів 5–9 класів Документ окреслює підходи до розроблення школами освітніх програм на кожному циклі освіти. Уроки української мови. ▶ Уроки української для 5-го класу. ▶ Уроки української для 6-го класу.Стислий переказ з елементами опису праці. Стислий переказ — це короткий лаконічний виклад основного змісту прочитаного, побаченого чи почутого тексту. Такий переказ привчає висловлюватись лаконічно й чітко, уникаючи багатослів’я. Стислість переказу визначаються не тільки тим, що він короткий, а й тим, що в ньому немає нічого зайвого. Тому для такого типу переказу відбирають найважливіше і відкидають другорядне, зберігаючи послідовність зв’язного викладу, яка подається у змісті тексту. Етапи написання стислого переказу. Читання чи слухання тексту. Аналіз, виділення теми, основної думк. Класи: 9 клас. biosonuyut.ru — KB. Предмети: Українська мова.  Урок № 10 письмовий вибірковий переказ художнього стилю (на основі кількох джерел). Усний стислий переказ тексту публіцистичного стилю. Урок № 32 УСНИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ (НА ОСНОВІ ПРОСЛУХАНИХ РАДІО- І ТЕЛЕПЕРЕДАЧ) (презентація).  Конспект уроку №35 Тема. РЗМ№ Стислий усний переказ тексту публіцистичного стилю (в тому числі на основі прослуханих радіо- і телепередач). Діалог, складений на основі радіо- чи телепередач. Отримати сертифікат.
Українська мова 9 клас Тема «УСНИЙ ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ». Мета: удосконалити знання дев’ятикласників про особливості вибіркового переказу тексту художнього стилю; формувати вміння виділяти в тексті художнього стилю потрібну інформацію та відтворювати її відповідно до стильових вимог висловлювання, добираючи. потрібні мовні одиниці; розвивати вміння усно будувати власне висловлювання відповідно до комунікативного завдання. Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь. ХІД УРОКУ.   Оформити письмовий вибірковий переказ художнього тексту, опрацьованого на уроці, докладно зупинившись на описі весни. Скачать материал.Українська мова 9 клас — Розробки уроків — рік. Урок 6. PM № 3. Вибірковий усний переказ уроку художнього стилю. Підготовка до усного контрольного переказу. Мета: доповнювати знання дев’ятикласників про особливості вибіркового переказу конспекту художнього стилю, формувати вміння виділяти в тексті художнього стилю потрібну інформацію та відтворювати її відповідно до стильових вимог висловлювання, добираючи потрібні мовні одиниці; розвивати вміння усно будувати власне висловлювання відповідно до комунікативного завдання; плекати загальнолюдські моральні цінності. Тип уроку: урок розвитку ком.Зараз українська мова переказ ікона переглядаєте матеріал під назвою «ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ 9 клас», із категорії «Конспекти», який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання! Конспекти.
5 — 9 классы. Письмовий вибірковий переказ тексту наукового стилю «Тонографія Запоріжжя». 1. Смотреть ответ.  Контрольний письмовий твір-опис вулиці на основі особистих спостережень і вражень у художньому стилі. Предыдущий. Следующий. Мета уроку: навчити учнів складати письмові перекази текстів з елементами опису предмета; розвивати усне мовлення, логічне мислення, творчу уяву.  Переказ — це відтворення твір на тему образ україни у творчості тараса шевченка 9 клас заслуханого чи прочитаного тексту. Чи знаєте ви, як працювати над переказом? 5. Робота з пам’яткою «Як працювати над переказом» Вибірковий вчителя.  Содержимое разработки. 5 клас. Автор: Пукас Галина Миколаївна, вчитель української мови та літератури. Тема уроку: Розвиток зв’язного мовлення. Докладний письмовий переказ тексту-опису предмета. Мета уроку: навчити учнів художнього письмові перекази текстів з елементами опису предмета; розвивати усне мовлення, логічне мислення, творчу уяву.Класи: 9 клас. biosonuyut.ru — KB. Предмети: Українська мова.  Урок № 10 письмовий вибірковий переказ художнього стилю (на основі кількох джерел). Усний стислий переказ тексту публіцистичного стилю. Урок № 32 УСНИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ (НА ОСНОВІ ПРОСЛУХАНИХ РАДІО- І ТЕЛЕПЕРЕДАЧ) (презентація).  Конспект уроку №35 Тема. РЗМ№ Стислий усний переказ тексту публіцистичного стилю (в тому числі на основі прослуханих радіо- і телепередач). Діалог, складений на основі радіо- чи телепередач. Отримати сертифікат. Мета уроку: навчити учнів складати письмові перекази ажурне випилювання 5 клас з елементами опису предмета; розвивати усне мовлення, логічне мислення, творчу уяву.  Переказ — це відтворення змісту заслуханого чи прочитаного тексту. Чи знаєте ви, як працювати над переказом? 5. Робота з пам’яткою «Як працювати над переказом» Слово вчителя.  Содержимое разработки. 5 клас. Автор: Пукас Галина Миколаївна, вчитель української мови та літератури. Тема уроку: Розвиток зв’язного мовлення. Докладний письмовий переказ тексту-опису предмета. Мета уроку: навчити учнів складати письмові перекази текстів з елементами опису предмета; розвивати усне мовлення, логічне мислення, творчу уяву.Тема. Письмовий вибірковий переказ тексту наукового стилю. Мета: перевірити рівень сформованості мовленнєво-мисленнєвих умінь учнів усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, запам`ятовувати конкретні факти, послідовність викладу матеріалу; мовленнєво-комунікативних умінь здійснювати змістово-композиційний і мовний аналіз тексту наукового стилю, сприймати науковий текст, розуміти його, вибирати інформацію відповідно до комунікативного завдання й відтворювати   Тип уроків: уроки мовленнєвого розвитку(оцінювання навчальних досягнень). Перебіг уроків.  Робота з стилем наукового стилю. Прослухайте текст. Доведіть, що він належить до наукового стилю. Українська мова 9 клас Вибірковий контрольний письмовий переказ тексту наукового стилю (з використанням складних речень із різними видами зв’язку) Культура К.План-конспект уроку української мови у 9-А класі. Тема: Контрольний переказ тексту Мета: з’ясувати рівень сформованості вміння письмово переказувати текст розповідного характеру; розвивати культуру писемного мовлення, мислення; сприяти збагаченню словника, виховувати повагу до людей, що ціною власного життя вибороли мир, свободу й незалежність; формувати комунікативну компетентність. Обладнання: текст переказу. Перебіг уроку. І. Оголошення теми й мети уроку. Іі. Мотивація навчальної діяльності школярів. Ііі. Основний зміст роботи. 1. Читання тексту вчителем. Яшка-розвідник. Ця історія трапилас. Повні уроки. Тема уроку: РЗМ № 4. Письмовий докладний переказ тексту художнього стилю. Содержание. клас Мета уроку.  Удосконалити мовленнємо-мислительні вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, послідовність викладу матеріалу; розвивати вміння ділити текст на смислові частини, зіставляти план і первинне висловлювання; розвивати вміння здійснювати аналіз художнього тексту, сприймати його, розуміти, письмово докладно відтворювати почуте.
второму обзацу необходимо стилю вибірковий художнього уроку клас конспект курсова на тему пилип орлик переказ 9 извиняюсь, но, по-моему, правы. уверен. Пишите
УСНИЙ ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗУСНИЙ ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Осн.
Класи: 9 клас. biosonuyut.ru — KB. Предмети: Українська мова.  Урок № 10 письмовий вибірковий переказ художнього стилю (на основі кількох джерел). Усний стислий переказ тексту публіцистичного стилю. Урок № 32 УСНИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ (НА ОСНОВІ ПРОСЛУХАНИХ РАДІО- І ТЕЛЕПЕРЕДАЧ) (презентація).  Конспект уроку №35 Тема. РЗМ№ Стислий усний переказ стилю публіцистичного стилю (в тому числі на основі прослуханих радіо- і телепередач). Діалог, складений на основі радіо- чи телепередач. Отримати сертифікат.Вибірковий усний переказ тексту художнього стилю.ема. Стислий усний переказ тексту публіцистичного стилю (за складним планом). Мета: формувати ключові компетентності: уміння вчитися – самоорганізовуватися до навчальної діяльності.  Конспекти уроків української мови 9 клас Усі уроки української мови та літератури Файли. Уроки розвитку мовлення з української мови у 9 класі + Презентації. Шкільне життя Follow on Twitter Send an email 1 Українська мова — 9. Урок 4. Урок 4. ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ХУДОЖНЬОГО СТИЛЮ. ПРИГАДАЙТЕ! Які основні ознаки художнього стилю? І. Чи доводилося вам бути в Почаївській лаврі або дивитися телевізійну передачу чи слухати розповідь про цю пам’ятку історії та культури?  Як працювати над вибірковим переказом. 1. Виберіть із тексту лише той матеріал, який необхідний для розкриття теми. 2. Обдумайте композицію переказу. 3. Складіть план. 4. Перекажіть текст.
отличная идея художнього клас переказ тексту 9 стилю уроку конспект вибірковий супер плохо
Вас спросить? стилю тексту 9 клас вибірковий конспект уроку переказ художнього вам сайт, очень полезный ресурс, мне очень
Запропонований конспект уроку містить інформацію щодо методики проведення вибіркового переказу. Урок побудований на матеріалі з життєпису відомої українс.Мета: удосконалити знання учнів про особливості вибіркового переказу текстів художнього стилю на основі декількох джерел; формувати вміння й навички виділяти в текстах художнього стилю основну інформацію та відтворювати її відповідно до стильових вимог текстів, добирати потрібний мовний матеріал; розвивати вміння письмово будувати висловлювання, передаючи основну інформацію прочитаних текстів художнього стилю. Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь. ХІД УРОКУ. І. Організаційний конспект. ІІ.

Коментарі